Strona głównaNasza oferta: rusztowania budowlane, ogrodzenia tymczasowe, zsypy do gruzuOstatnie realizacjeAktualne promocje: podpory i stemple budowlaneSkontaktuj się z nami
Zsypy do gruzu, zsypy budowlane

Zsypy budowlane do gruzu

Zsypy budowlane do gruzu wykonane są z polietylenu PE-HD o dużej odporności na uszkodzenia. Zestaw elementów zasypowych zapewnia transport i usuwanie gruzu do pojemników ustawionych bezpośrednio pod remontowanym budynkiem.

Niewątpliwą zaletą oferowanych zsypów jest ich jakość oraz łatwy montaż, który umożliwia dostosowanie wielkości zestawu zsypu do wysokości budynku.

kosz zasypowy

zsypy budowlane - kosz zasypowy krótki

zsypy budowlane - kosz zasypowy długi
Podstawowym elementem zsypu budowlanego jest kosz zasypowy, który ustawiany jest na stelażu przymocowanym bezpośrednio do muru lub dolnej części ściany okiennej. Wyróżniamy dwa rodzaje koszów zasypowych: krótki oraz długi. Stelaż wykonany jest z profili stalowych i posiada regulację rozstawu zaczepów oraz łańcuchy spinające.

Kosze zasypowe ze względu na stożkowaty kształt montowane są wzajemnie ze sobą i do elementu podstawowego za pomocą łańcuchów. Na czas transportu kosze zasypowe można zsunąć w kilku odcinkach.

kosz podstawowy

zsypy do gruzu - kosz podstawowy Kosz podstawowy to jeden z elementów zestawu zsypu budowlanego. Pierwszy element montuje się bezpośrednio do kosza zasypowego umożliwiając utworzenie bezpiecznego kanału zsypowego dla gruzu. Ich ilość określa się w zależności od wysokości miejsca zsypowego do miejsca składowania gruzu.


Konstrukcja dla koszy zasypowych

zsypy budowlane - konstrukcja dla koszy zasypowych

zsypy do gruzu - konstrukcja dla kosza zasypowego
Konstrukcję wykorzystuje się podczas montażu koszy zasypowych w budynku w miejscach, z których transportowany będzie gruz.

Sposób montażu konstrukcji dla kosza zasypowego.

Nasza oferta:
Aktualne PROMOCJE

Wyposażenie budowy - ściski budowlane, kozły tynkarskie, barierki wygrodzeniowe, deskowanie stopni, taczki
 
Zobacz również
» Nasze realizacje
» Referencje
» Foldery reklamowe
» AUKCJE ALLEGRO
» Prześlij zapytanie ofertowe
 
 
Kontakt
Buildex Krzysztof Puczko
ul. Kamienna Droga 48
67-200 Głogów
tel./fax +48 (76) 833-14-89
e-mail: info@buildex.com.pl

Strona główna | Produkty | Realizacje | Promocje | Sklep | Kontakt


Copyright © 2008 - Buildex - All rights reserved. Powered by: Led Promotion Sp. z o.o.